Yılmaz Asansör Bağlantı Elemanları

Yılmaz Asansör Bağlantı Elemanları Ankara İvedik Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet göstermektedir. Firmamız asansör bağlantı elemanları sektöründe yılların getirdiği tecrübe ve birikimle kısa sürede söz sahibi olmayı başarmıştır. Müşterilerimize sunduğumuz ürün yelpazemiz içerisinde asansör ray konsolu, ağırlık konsolu, ray tırnağı, makine kasnak koruma sacı, döküm halat şisesi, makaralı bayrak laması, borulu çelik dübel, makine şasesi, ağırlık şasesi gibi çeşitli asansör bağlantı elemanları yer almaktadır.

Yılmaz Asansör Bağlantı Elemanları olarak misyonumuz, teknolojik yenilik ve gelişmeleri her zaman yakından takip etmek ve kurumsal bir anlayışla müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hedeflerimizi çok kısa bir sürede gerçekleştirmektir. Firma olarak siz değerli müşterilerimize, kısa süreli başarı yerine uzun vadeli işbirliği ve sürdülebilir artan bir çalışma performansı sunmaktayız.

Yılmaz Asansör Bağlantı Elemanları olarak visyonumuz ise, sürekli büyüyerek sektörümüzde geniş ürün yelpazesine sahip en güvenilir ve en kaliteli firma olmaktır. Faaliyet alanımıza yapacağımız yatırımlarla birlikte, her yıl saç işleme kapasitemizi arttırarak, asansör bağlantı elemanları denildiğinde akla gelen ilk firmalardan biri olmayı hedeflemekteyiz.

Çıktığımız bu yolda şu ana kadar bizden desteğini esirgemeyen dost ve müşterilerimize teşekkürü borç biliriz.

Saygılarımızla...
Yılmaz Asansör Bağlantı Elemanları

Tanıtım Videosu